Haber

MHP’li Yurdagül’den sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, “Cumhur İttifakını desteklediler diye deprem bölgesine ve depremzedelerimize kin kusmak en hafif tabirle vicdansızlıktır” dedi.

Önder Yurdagül, 14 Mayıs seçimlerinin ardından depremzedelere yönelik geliştirilen siyasi tavrın kesinlikle kabul edilemez olduğunu belirterek, “Milletimizin darda olanlarla dayanışması, yardımlaşması ve dayanışması genetik kodlarımızın gereğidir. dinimizin bir emridir, mazlumları korumak da insanlığımızın bir gereğidir.Ancak insanlıktan, mertlikten ve ahlaktan yoksun bazı çevreler, 14 Mayıs’ın sonuçlarını bir intikam objesi haline getirmişler ve hatta haddini aşmaya başlamışlardır. pervasızlık içinde sınırlar. İktidara gelseler millete yaşama hakkı bile vermezler demektir. Neyse ki Allah aziz milletimizin yüzüne bakıyor. söz konusu.

Alçaklıkta yeni rekorlar deniyorlar

MHP Erzurum İl Başkanı Yurdagül, 6 Şubat deprem felaketinin milletin emeğiyle asrın dayanışmasına dönüştüğünü vurgulayarak, “CHP’li belediyeler de dahil olmak üzere bazı kurum ve kuruluşlar depremzedelerimizi kovmak pahasına küskünlük göstermiştir. bu nasıl bir zulümdür bu nasıl bir inançsızlıktır depremzedelerimizi oy vermediler diye aşağılamaya, hakaret etmeye kimin hakkı var bu nasıl bir aldanış bu nasıl bir kalptir bunlar ne sanıyorlar nerde lokmanın yarısı onların, kalbimizin diğer yarısı yine onların yeri.Depremli vatandaşlarımızın CHP’ye ve saz arkadaşlarına ihtiyacı yok, olmayacak da. depremzede vatandaşlarımız bunların sahibi devlet millet milletin himayesinde olana üç kuruşluk yardımı yasaklamak ahlaksızlıktır vicdansızlıktır vicdansızlıktır uğraşan kalabalığa tavsiyemiz alçaklıkta yeni rekorlar, bir an önce kendi kinlerinde boğulmaları ve milletin yanından düşmeleridir. CHP zihniyetinin ve yandaşlarının yaşayacağı sarsıntı Allah’ın izniyle çok yakındır ve tarihi 28 Mayıs’tır.”

habersariyahsi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu